Więcej opcji Mniej opcji

Wymarzone Konto z kartą MasterCard

Dodaj opinię

Ocena: 5/5

Nasza opinia

Wymarzone Konto to bardzo dobry rachunek z jednym drobnym "ale". Raiffeisen zaproponował bowiem konto całkowicie darmowe wraz z możliwością bezpłatnych wypłat z bankomatów na terenie całego kraju. Co miesiąc zapłacimy jednak 3 zł za kartę płatniczą - niezależnie od tego ile nią wydamy. W zamian jednak otrzymamy bezpłatny pakiet ubezpieczeń. Nie wyrzucamy więc pieniędzy w błoto.

Jakie ubezpieczenia oferuje Raiffeisen? Po pierwsze pomoc medyczną, która przyda się w przypadku nadłego zachorowania na terenie kraju. Obejmuje ona domową wizytę lekarską (internista oraz pediatra), transport medyczny do szpitala, wizytę pielęgniarki, opiekę po hospitalizacji, organizację wizyty lekarza, pomoc psychologa, proces rehabilitacji oraz infolinię medyczną.

Drugim ubezpieczeniem jest pomoc domowa - dostępna w przypadku zdarzenia losowego bądź awarii sprzętu. Na co możemy liczyć? Na bezpłatną interwencję specjalisty typu hydraulik, elektryk, ślusarz, RTV/AGD, dozór lub transport mienia, organizację wizyty prjektanta od aranżacji wnętrz oraz informacje o sieci usługodawców.

Ostatnim ubezpieczeniem jest pomoc drogowa, czyli assistance na wypadek awarii czy kradzieży. Ubezpieczenie obejmuje usprawnienie pojazdu na miejscu zdarzenia, holorwanie do warsztatu, dostarczenie paliwa, organizacja samochodu zastępczego lub kontynuację podróży pociągiem, płukanie silnika czy organizację zakwaterowania.

Ocena: